Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel SomeThingz Books etc.


 

Keymolen, D. / Castermans, G. / Smet, M. - De geschiedenis geweld aangedaan : de strijd voor het vrouwenstemrecht, 1886-1948.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Keymolen, D. / Castermans, G. / Smet, M. - De geschiedenis geweld aangedaan : de strijd voor het vrouwenstemrecht, 1886-1948.
Schrijver: Keymolen, D. / Castermans, G. / Smet, M.
Titel: De geschiedenis geweld aangedaan : de strijd voor het vrouwenstemrecht, 1886-1948.
ISBN:
Uitgever: Brussel Instituut voor Politieke Vorming 1981
Bijzonderheid: Softcover, 108pp., 14x22cm., geïllustr. in z/w., in goede staat (omslag met lichte gebruikssporen aan de randen en hoeken, verder zeer goed).
Prijs: € 15,00
€ 5,99
Meer info De geschiedenis geweld aangedaan biedt een beknopt, maar indringend historisch verslag van de lange en vaak harde strijd voor het vrouwenstemrecht in België tussen 1886 en 1948. De auteurs belichten de opeenvolgende fasen van een beweging die begon met voorlopers in burgerlijke en socialistische kringen en uitmondde in collectieve actie tegen juridische, ethische en politieke barrières. De tekst toont hoe politieke partijen, maatschappelijke organisaties en feministische groeperingen elkaar zowel beconcurreerden als versterkten in hun pogingen om vrouwelijke politieke participatie te realiseren. Door een combinatie van historische context, politieke analyse en gefocuste case-studies biedt dit werk inzicht in de manier waarop culturele opvattingen over vrouwelijkheid, politieke strategieën en sociale structuren het verloop van de emancipatiebeweging bepaalden. Het boek eindigt met reflecties op de periode na 1948, waarin de resultaten van decennialange inzet duidelijk zichtbaar worden en de implicaties voor de moderne politieke participatie van vrouwen steeds sterker voelbaar zijn.
Boek bekijken

SomeThingz Books etc

zakelijk

SomeThingz Books etc uit Scherpenheuvel-Zichem, België

Logo SomeThingz Books etc

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.