Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel SomeThingz Books etc.


 

Aude de Tocqueville / Karin Doering-Froger (illustr.). - Atlas van verdwenen steden.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Aude de Tocqueville / Karin Doering-Froger (illustr.). - Atlas van verdwenen steden.
Schrijver: Aude de Tocqueville / Karin Doering-Froger (illustr.).
Titel: Atlas van verdwenen steden.
ISBN: 9789401428828
Uitgever: Tielt Lannoo 2015
Bijzonderheid: Gebonden, linnen rug met gekartonneerde platten, 142pp., 19x26,5cm., rijkelijk geïllustr. met mooie afbeeldingen en kaarten in kleur, in zeer goede staat (band met lichte gebruikssporen).
Prijs: € 25,00
€ 5,99
Meer info Verhalen en kaarten van de meest tot de verbeeldingsprekende (verdwenen) steden Wat gebeurde er lang of minder lang geleden met steden als Carthago, Pompeï, Angkor, Hiroshima, Prypiat...? Inspirerende verhalen, intriges, decors... Actueler dan ooit in het licht van de recente gebeurtenissen in het Midden-Oosten. Grandeur en decadentie - net zoals onze beschavingen en culturen zijn ook steden vergankelijk en verdwijnen ze van de kaarten door overstromingen, brand en aardverschuivingen, maar evengoed door economisch verval, politiek opzet of oorlog. Of het nu langzaamaan of heel abrupt gebeurt, het blijven fascinerende verdwijningen. Dit boek bundelt het wonderlijke maar reële lot van meer dan 40 steden en sites en hun intrigerende verhalen en overblijfselen. De publicatie combineert historische analyse met verhalende reconstructie en laat zien hoe archeologische resten kronieken en kaarten samen een beeld vormen van verloren stedelijke landschappen. Daarbij wordt aandacht besteed aan uiteenlopende regio's en tijdvakken waardoor de lezer inzicht krijgt in de dynamiek van opkomst bloei en verdwijning van stedelijke beschavingen en in de manier waarop dergelijke plaatsen vandaag historisch en cultureel worden geïnterpreteerd.
Boek bekijken

SomeThingz Books etc

zakelijk

SomeThingz Books etc uit Scherpenheuvel-Zichem, België

Logo SomeThingz Books etc

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.