Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel SomeThingz Books etc.
Lieve Baeyens, Katie De Backer, Thomas De Smedt, Christophe Sproelants, Liebeth Thys, Liesbet van Loo en Katrien Verschueren. - Lange mouwen en wat eruit komt. Handboek voor kapoenenleiding.
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Lieve Baeyens, Katie De Backer, Thomas De Smedt, Christophe Sproelants, Liebeth Thys, Liesbet van Loo en Katrien Verschueren. |
| Titel: | Lange mouwen en wat eruit komt. Handboek voor kapoenenleiding. |
| ISBN: | |
| Uitgever: | Antwerpen Sint-Joris / VVKSM (Vlaamse Vereniging voor Kampeer? en Scoutingsport) 1999 |
| Bijzonderheid: | Gebonden, hardcover, 168+48pp., 22x22cm., ills. in z/w., in zeer goede staat. |
| Prijs: |
€ 35,00
€ 5,99
|
| Meer info | Lange mouwen en wat eruit komt. Handboek voor kapoenenleiding biedt een praktijkgerichte handleiding voor leiding die werkt met kapoenen (jongste tak van scouts en gidsen). Het boek richt zich op de specifieke uitdagingen van het begeleiden van zes? tot achtjarige kinderen, met aandacht voor spelinleving, groepsdynamiek, impulswerking en respons op gevoelens zoals heimwee en verdriet. Hoewel de exacte originele flaptekst niet online beschikbaar is, mag uit de titel en context worden afgeleid dat het handboek bedoeld is als werkboek waar praktische tips, reflecties en voorbeelden worden gecombineerd om de kapoenenleiding te ondersteunen in hun pedagogische rol. Dit handboek behandelt de kernaspecten van kapoenenleiding in een scoutsvereniging, met een focus op de interactie tussen leiding en kinderen van zes tot acht jaar. Het begint met een inleiding over de leefwereld van kapoenen en het pedagogisch kader van scouting, gevolgd door hoofdstukken over spelactiviteiten die passen bij de ontwikkelingsfase van kapoenen, hoe leiding inspeelt op impulsen en emoties van de kinderen, en hoe groepsactiviteiten veilig en betrokken kunnen worden georganiseerd. Er is speciale aandacht voor typische situaties zoals de eerste keer naar kamp gaan, omgaan met heimwee, en het creëren van een veilige en stimulerende omgeving. Praktische voorbeelden en illustraties, waarin kapoenen leren door spel en ervaren, vormen de kern van de inhoud. Het boek eindigt met reflecties op leiderschap, groei en de bijdrage van scouting aan sociale vaardigheden. |
| Boek bekijken | |

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
