Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Stanley&Livingstone.


 

Condé, Maryse - Kolonie De Nieuwe Wereld

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Condé, Maryse - Kolonie De Nieuwe Wereld
Schrijver: Condé, Maryse
Titel: Kolonie De Nieuwe Wereld
ISBN: 9789062654369
Uitgever: In De Knipscheer
Bijzonderheid: 1997, 1e druk, 300 pp hardcover gebonden met stofomslag (bladsneden iets verkleurd, in ongelezen staat!) Staat van het boek: 9.0
Prijs: € 5,00
€ 4,50
Meer info Maryse Condé - Kolonie De Nieuwe Wereld
(In De Knipscheer)
ISBN 9062654363
1e druk 1997
300 pp hardcover gebonden met stofomslag
(bladsneden iets verkleurd, in ongelezen staat!)
Staat van het boek: 9.0

Aton beschouwt zich als de reïncarnatie van de Egyptische zonnegod. Door tegenslagen lijken de dromen en idealen van zijn sekte steeds minder bereikbaar en de volgelingen verlaten hem massaal. Deze indringende roman beschrijft de onderlinge liefdes en ruzies, de waanzin en de wanhoop van de laatste sekteleden.Recensie(s)De leider van een religieuze sekte op Guadeloupe, gewijd aan de Egyptische Zonnegod, heeft op dat eiland een straf moeten uitzitten. Hij vestigt zich daarna, in 1991, met zijn gezin en enkele overgebleven en nieuwe volgelingen in een stadje in Colombia. Geleidelijk raakt de kleine commune in verval en de sekteleider, zijn gezinsleden en zijn volgelingen raken stuk voor stuk het spoor bijster. Een goed gecomponeerd en boeiend geschreven, maar door en door somber verhaal over kleine mensen die verstrikt raken in een bizar ideaal en daaraan te gronde gaan. Op een ander vlak kan men in deze roman ook een parabel zien van de kwalen waaraan de kleine Caraïbische eilanden te lijden hebben: de doem van de kleinschaligheid, het leven met utopieën, de nog altijd sluimerende raciale problemen. Maryse Condé, geb. 1937 op Guadeloupe, behoort tot de groten van de hedendaagse Caraïbische literatuur. Van haar verschenen in vertaling al meer romans en een bundel essays over de Franstalige literatuur van de Antillen

Prijs €5,-
Boek bekijken

Stanley&Livingstone

particulier

Stanley&Livingstone uit Utrecht

Logo Stanley&Livingstone

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.