Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Stanley&Livingstone.


 

Potok, Chaim - De familie Slepak (Ex.1)

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Potok, Chaim - De familie Slepak (Ex.1)
Schrijver: Potok, Chaim
Titel: De familie Slepak (Ex.1)
ISBN: 9789055010820
Uitgever: Uitgeverij BZZToH - 's-Gravenhage
Bijzonderheid: 1996, 4e druk, 352 pp paperback (in ongelezen staat!) Staat van het boek: 9.0
Prijs: € 5,00
Meer info Chaim Potok - De familie Slepak (Ex.1)
(Uitgeverij BZZToH - 's-Gravenhage)
ISBN 90-5501-082-0
4e druk 1996
352 pp paperback
(in ongelezen staat!)
Staat van het boek: 9.0

'Kroniek van een Russisch dissidentengezin' luidt de ondertitel. Potok vertelt hier een waar gebeurd verhaal waarvoor hij zich zeer uitvoerig heeft gedocumenteerd. In twee generaties veranderen de Slepaks van de toegewijde communist die de vader is (voorvechter van de revolutie in 1917), tot de gehate dissident die zijn zoon, zijn trots, wordt, ook al heeft hij een vooraanstaande positie. Potok wil onderzoeken hoe de omstandigheden loyale burgers kunnen dwingen om zich te verzetten tegen hun eigen politieke systeem. Deze geschiedenis van de Russische twintigste eeuw doet meermalen denken aan de beroemde 'Wilde zwanen' van de Chinese Jung Chang. Na een inleiding bestaat het boek uit vier delen: proloog, de vader, de zoon, epiloog. De Joods-Amerikaanse auteur (1929) is beroemd geworden door romans als 'De gave van Asjer Lev' en 'Uitverkoren'. Zijn werken trekken tal van jongere en oudere lezers. Een indrukwekkend relaas.
(Biblion recensie, Drs. Henk Kisteman.)

Prijs €5,-
Boek bekijken

Stanley&Livingstone

particulier

Stanley&Livingstone uit Utrecht

Logo Stanley&Livingstone

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.