Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Stanley&Livingstone.


 

Read, Piers Paul - Overleven (Alive) (Het verhaal van de vliegramp in de Andes)

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Read, Piers Paul - Overleven (Alive) (Het verhaal van de vliegramp in de Andes)
Schrijver: Read, Piers Paul
Titel: Overleven (Alive) (Het verhaal van de vliegramp in de Andes)
ISBN: 9789041350619
Uitgever: Singel Pocket
Bijzonderheid: 2007, 411 pp pocket (leessporen op de rug, verder in goede staat!) Staat van het boek: 7.5
Prijs: € 4,00
€ 4,35
Meer info Pier Paul Read - Overleven (Alive)
(Het verhaal van de vliegramp in de Andes)
(Singel Pocket)
ISBN 9789041350619
uitgave uit 2007
411 pp pocket
(leessporen op de rug, verder in goede staat!)
Staat van het boek: 7.5

Overleven is het adembenemend spannende verhaal over de vliegramp in de Andes. Piers Paul Read leefde en sprak enkele maanden met de overlevenden. Hij tekende hun gruwelijke belevenissen op, de barre ontberingen, de dreigende hongerdood en bevriezing, waaraan zij uiteindelijk wisten te ontsnappen door het vlees van hun omgekomen medereizigers te eten. Piers Paul Read heeft zich zo in de lotgevallen van de overlevenden ingeleefd dat er een aangrijpend verhaal is ontstaan over de drang tot overleven.Recensie(s)In oktober 1972 stortte op een hoogte van 3450 meter in het Zuid-Amerikaanse Andesgebergte een vliegtuig neer met aan boord een Uruguayse rugbyclub met hun vrienden en verwanten. Van de 45 inzittenden overleefden uiteindelijk slechts 16 de ramp. Na 70 dagen wisten twee van hen de bewoonde wereld te bereiken. De 16 wisten alleen te overleven door de lichamen van de omgekomen medereizigers te eten. Dit kannibalisme deed destijds nogal wat stof opwaaien. De auteur beschrijft het verhaal van het begin van de reis tot en met het einde. De ethische kant van de zaak wordt uitvoerig belicht. Aan de hand van vele gesprekken met betrokkenen heeft de auteur alles kunnen reconstrueren. Het verhaal is overtuigend neergezet: evenwichtig, genuanceerd, ingehouden en zonder enige sensatiezucht. Leesbaar verhaal voor een groot publiek, geschreven in een redelijke documentaire stijl. Aandacht voor de psychologische kant van de zaak. Matige bladspiegel.
(Biblion recensie, Redactie..)

Prijs €4,-
Boek bekijken

Stanley&Livingstone

particulier

Stanley&Livingstone uit Utrecht

Logo Stanley&Livingstone

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.