Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel TENC'S BOOKSHOP.


 

Oever Fenand van den, ill. Pieck Anton - Laat mij maar zwerven

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Oever Fenand van den, ill. Pieck Anton - Laat mij maar zwerven
Schrijver: Oever Fenand van den, ill. Pieck Anton
Titel: Laat mij maar zwerven
ISBN:
Uitgever: C F Callenbach
Bijzonderheid:
Prijs: € 3,50
Meer info het vervolg op „Brood uit het Water” te kunnen aankondigen.
Van den Oever neemt ons mee de wereld door. Hij tekent ons met een bewogen hart
Jan-de-zeeman — zo groot en klein als hij is — zijn rijkdom en zijn armoe, zijn vertier aan de wal, soms, zijn grenzenloze verlatenheid vaak op zee.

De dominerende figuur in dit boek is weer Arend-Michiel van Roon. Van Roon zwerft. Het leven, fel, hard, genadeloos, stormt op hem af. Hij rijpt tot een man, ,door geen aardse macht te temmen, door een strelende hand te vermurwen”….
Hij komt in Vlaardingen terug, zijn oude Vlaardingen. De,wereld, die hij eens, te klein voor zijn ongebreideldheid, verliet, trekt toch als een magneet. Maar hij keert groter dan hij vertrok weerom. Eenmaal vroeg hij, nu vráágt men hèm. Al zijn levensidealen ziet hij verwezenlijkt, op één na. Zonder sentimenteel te worden schrijft Van den Oever met een ontroerende weemoed van zijn berustend verdriet om dat éne….

Over de auteur:
Fenand van den Oever, schrijver van Laat mij maar zwerven, is niet het pseudoniem van een Wieringer, maar van de Vlaardingse journalist Jaap Kolkman(1912-1985). Hij was een fervent liefhebber van de visserij en de grote man achter het Comité Vlaggetjesdag dat na de oorlog werd opgericht.
Boek bekijken

TENC'S BOOKSHOP

particulier

TENC'S BOOKSHOP uit Reijmerstok

Logo TENC'S BOOKSHOP

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.