Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Toon's boekenton.
Pot, L. - Da's pas koken. Wok
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Pot, L. |
| Titel: | Da's pas koken. Wok |
| ISBN: | 9789036618427 |
| Uitgever: | Rebo Productions |
| Bijzonderheid: | 2008, 96pp, Gebonden, in zeer keurige staat. |
| Prijs: |
€ 3,50
€ 4,60
|
| Meer info | Het blijft een groot raadsel, hoe hebben wij in het westen al die eeuwen kunnen koken zonder wok? Inmiddels is die gietijzeren roerbakpan niet meer uit onze keuken weg te denken, gelukkig maar, want nu kunnen ook wij al dat exotische lekkers maken: Chow Mein, Nargisi-Kebabs, gevuld met zeewierrolletjes. Maar de wok leent zich ook uitstekend voor gerechten met een westers tintje. Dus staan in dit kookboek ook verrukkelijke recepten van bloemkool met gember en rundvleesreepjes met groenten. Allemaal even gezond, lekker en natuurlijk altijd snel klaar. |
| Boek bekijken | |

Verzenden: Bij mijn boeken staan de verzendkosten naar u thuis aangegeven. U kunt er ook voor kiezen de boeken bij een afleverpunt te laten bezorgen. De verzendkosten worden dan lager. Geef dit dan aan bij uw bestelling.
Als u een bestelling bij mij komt ophalen, betaalt u natuurlijk géén verzendkosten.
U zou kunnen overwegen om meerdere boeken ineens bij me af te nemen. De verzendkosten blijven gelijk, voor een pakket tot een gewicht van 10 kg.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
