Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Toon's boekenton.
Folsom, Allan - De dag na morgen
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Folsom, Allan |
| Titel: | De dag na morgen |
| ISBN: | 9789022533437 |
| Uitgever: | Boekerij, De |
| Bijzonderheid: | 2005, paperback, 594pp. In aardige staat. |
| Prijs: |
€ 4,00
€ 6,70
|
| Meer info | In een Parijse bistro herkent Paul Osborn, een Amerikaanse chirurg, de man die jaren geleden zijn vader heeft vermoord. In Londen werkt befaamd rechercheur McVey uit Los Angeles met Scotland Yard aan een onderzoek rond een afgehakt hoofd en zeven onthoofde lijken. Osborn en McVey weten niet dat er een verband is tussen de moord van al die jaren geleden en de reeks recente moorden. Osborns obsessie om de moordenaar van zijn vader te vinden ontketent een ware race door Europa, waarin hij op de hielen wordt gezeten door McVey. Langzamerhand wordt duidelijk dat achter al deze moorden een geheimzinnige organisatie schuilgaat, die banden heeft met het nazisme en zich opmaakt voor het einde der tijden. |
| Boek bekijken | |

Verzenden: Bij mijn boeken staan de verzendkosten naar u thuis aangegeven. U kunt er ook voor kiezen de boeken bij een afleverpunt te laten bezorgen. De verzendkosten worden dan lager. Geef dit dan aan bij uw bestelling.
Als u een bestelling bij mij komt ophalen, betaalt u natuurlijk géén verzendkosten.
U zou kunnen overwegen om meerdere boeken ineens bij me af te nemen. De verzendkosten blijven gelijk, voor een pakket tot een gewicht van 10 kg.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
