Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Toon's boekenton.
Friedman, Carl - Twee koffers vol
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Friedman, Carl |
| Titel: | Twee koffers vol |
| ISBN: | 9789028208223 |
| Uitgever: | Uitgeverij G.A. Van Oorschot B.V. |
| Bijzonderheid: | 1998, paperback, 173 pagina's. In mooie staat (er staat wat geschreven op het schutblad). |
| Prijs: |
€ 3,75
€ 4,45
|
| Meer info | In Twee koffers vol is het décor joods Antwerpen. Chaja, die filosofie studeert, is op zoek naar meer houvast dan de boeken haar kunnen bieden. Dagelijks wandelt ze met de kleuter Simcha, een ontroerend buitenbeentje in een orthodox joods gezin, naar de vijver in het stadspark om zijn geliefde eendjes te bezoeken. Met een oude vriend van haar vader voert zij geestige gesprekken over de komst van de messias, terwijl haar vader zelf op zoek is naar koffers die hij lang geleden heeft begraven. |
| Boek bekijken | |

Verzenden: Bij mijn boeken staan de verzendkosten naar u thuis aangegeven. U kunt er ook voor kiezen de boeken bij een afleverpunt te laten bezorgen. De verzendkosten worden dan lager. Geef dit dan aan bij uw bestelling.
Als u een bestelling bij mij komt ophalen, betaalt u natuurlijk géén verzendkosten.
U zou kunnen overwegen om meerdere boeken ineens bij me af te nemen. De verzendkosten blijven gelijk, voor een pakket tot een gewicht van 10 kg.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
