Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Tussen de boeken.


 

Voss, Roger - Franse regionale wijnen / druk 1

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Voss, Roger - Franse regionale wijnen / druk 1
Schrijver: Voss, Roger
Titel: Franse regionale wijnen / druk 1
ISBN: 9789027419873
Uitgever: Spectrum, Uitgeverij Het
Bijzonderheid: 1989, Gebonden met stofomslag (gelezen)
Prijs: € 1,75
€ 4,50
Meer info Er zijn meer Franse wijnen dan Bordeaux, Bourgogne en Champagne.

In deze gids karakteriseert Roger Voss de mooiste wijnen van de Rhône, de Loire en de Elzas, maar vooral de verrukkelijke regionale wijnen die Frankrijk in zo'n overvloed produceert.
De auteur legt daarbij uit hoe u kwaliteit van middelmaat kunt onderscheiden, welke streken u moet bezoeken om ter plaatse van de wijnen te kunnen genieten, en waarom de verschillende wijngebieden zo uiteenlopende soorten wijn produceren.

'Franse regionale wijnen' is een waardevolle aanvulling op uw overige wijngidsen en beschrijft de wijnen van Elzas, Rhône, Provence, Languedoc, Roussillon, Savoie, Corsica, het zuidwesten, en de Loire.

- Met aanbevelingen voor de beste wijnen
- Met opgave van wijnproducenten waar bezoekers welkom zijn
- Met overzichtelijke streekkaarten
Boek bekijken

Tussen de boeken uit Almere

particulier
Controleer a.u.b. na uw bestelling voor de zekerheid uw ongewenste mail. Een enkele keer komt het voor dat een reactie mijnerzijds daarin terecht komt.
Controleer a.u.b. ook voor de zekerheid het adres wat u opgeeft om het boek naartoe te laten sturen. Het gebeurt namelijk nog weleens dat een opgegeven adres of postcode volgens PostNL onjuist is.
Bij aankoop van meerdere boeken worden de verzendkosten gecombineerd.
Voor verzending naar een adres buiten Nederland gelden andere tarieven dan op deze site bij de boeken staat vermeld.
VERZENDING: Bestellingen worden 1x per week, doorgaans op donderdag of vrijdag, naar de post gebracht.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.