Van onze systemen wordt binnen enkele ogenblikken een back-up gemaakt.
Als gevolg hiervan kan de website tijdelijk niet beschikbaar zijn.
Onze excuses voor het ongemak.

Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Tussen de boeken.


 

Hoogendam, Aad (De Doordenker) - De dood bestaat niet! / mijn laatste boek

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hoogendam, Aad (De Doordenker) - De dood bestaat niet! / mijn laatste boek
Schrijver: Hoogendam, Aad (De Doordenker)
Titel: De dood bestaat niet! / mijn laatste boek
ISBN: 9789492228604
Uitgever: Calbona Uitgeverij
Bijzonderheid: 2015, welke druk staat niet vermeld, 94 pagina's, paperback
Prijs: € 5,00
€ 4,50
Meer info Vrijdag 13 november 2015 was een inktzwarte, machteloze, verdrietige en ellendige dag voor Parijs en de mensheid, een afrekening van andere machteloze mensen.
De vicieuze cirkel van geweld, waarin we ons met zijn allen als mensen bevinden, wordt met de dag uitzichtlozer, waar geen lichtpuntjes in zijn te ontwaren.
Ook dit verschrikkelijke is mogelijk geen toeval, maar een gevolg van de opvoedende kosmische wetten.
Wederzijds zoeken de partijen, die tegenover elkaar staan, momenteel naar middelen om elkaar steeds zwaarder te raken. De angst en de machteloosheid worden steeds groter en het mooie in het leven wordt steeds verder vertroebeld.
Het echte probleem wordt in het huidige leven helemaal niet opgelost, zeker niet als we straks worden overgeleverd aan modernere machtsmiddelen, waarmee wetenschappers al ver gevorderd zijn, zoals cyborgs, robots, denkende supercomputers en slimme drones, want dan wordt de ellende alleen maar groter. Bovengenoemde machines zijn wars van naastenliefde.
De oplossing is eenvoudig met een nieuwe koers met de naastenliefde als katalysator, doordat de mensen van nature aardig zijn, zoals al staat aangehaald in de brief van 28 juli 2015 aan een lezeres.
Bovenstaande wordt ondersteund door een fragment van filosoof Simon Critchley in Trouw van 25 juli 2015 in de Verdieping: "Ik heb tegenwoordig een heel simpel moreel uitgangspunt. Een Franse vriendin van mij is kunstenares. Ze besloot op 1 januari van dit jaar: iedereen is aardig. Een nieuwe revolutie in het denken. Ik doe mee, mijn nieuwe morele uitgangspunt is ook dat mensen aardig zijn. Echt waar: mensen zijn in wezen vriendelijk, tolerant, in staat om het goede te doen."
En dit wordt weer ondersteund door de axioma dat het goddelijke van de gehele kosmos, alom tegenwoordig is in alles en iedereen.
De Doordenker
Boek bekijken

Tussen de boeken uit Almere

particulier
Controleer a.u.b. na uw bestelling voor de zekerheid uw ongewenste mail. Een enkele keer komt het voor dat een reactie mijnerzijds daarin terecht komt.
Controleer a.u.b. ook voor de zekerheid het adres wat u opgeeft om het boek naartoe te laten sturen. Het gebeurt namelijk nog weleens dat een opgegeven adres of postcode volgens PostNL onjuist is.
Bij aankoop van meerdere boeken worden de verzendkosten gecombineerd.
Voor verzending naar een adres buiten Nederland gelden andere tarieven dan op deze site bij de boeken staat vermeld.
VERZENDING: Bestellingen worden 1x per week, doorgaans op donderdag of vrijdag, naar de post gebracht.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.