Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Van Hoek Boeken.


 

Patrice Perna en Francisco Ruize - De Man In De Schaduw (alle twee 2 delen)

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Patrice Perna en Francisco Ruize - De Man In De Schaduw (alle twee 2 delen)
Schrijver: Patrice Perna en Francisco Ruize
Titel: De Man In De Schaduw (alle twee 2 delen)
ISBN: 9789464607697
Uitgever: Dark Dragon Books
Bijzonderheid: Nieuw
Prijs: € 35,00
€ 4,90
Meer info Het gaat om twee zeldzame softcovers in nieuwstaat. Uniek en sterk verhaal.


Het ongelooflijke maar waargebeurde verhaal van Maurice Bavaud, de man die Hitler drie keer bijna vermoordde...

Berlijn, december 1955, midden in de Koude Oorlog. Guntram Muller is journalist voor een van de grootste dagbladen van Oost-Berlijn, de Berliner Zeitung. Hij is geïnteresseerd in deze bijzondere man. Want was Maurice Bavaud een godsdienstfanaat, een eenzame moordenaar, een spion die handelde namens een geheime organisatie, was hij gemandateerd door de geallieerden of door iemand die dicht bij Hitler stond? Hoe kon hij de dictator zo dichtbij en herhaaldelijk benaderen? Waarom weigerde Zwitserland hem te helpen door hem te ruilen voor Duitse spionnen? Een boeiende reconstructie van een man die de loop van de geschiedenis had kunnen veranderen... maar voor journalist Muller is het veel meer. Hij grijpt zijn fascinatie voor helden aan om zelf een wending aan de geschiedenis te geven. Zeg maar gerust... een explosieve wending.
Boek bekijken

Van Hoek Boeken

particulier

Van Hoek Boeken uit Voorschoten

Logo Van Hoek Boeken

Ik ben een particuliere boekverkoper, meestal zijn de boeken eenmalig gelezen. Als de staat niet goed is vermeld ik dit expliciet en zo nauwkeurig mogelijk.
Ik verzend minimaal twee keer per week, voor mijn eigen gemak heb ik voor vaste verzendkosten gekozen. Mocht je meerdere boeken willen kopen mail me dan even dan regel is dat je op verzendkosten bespaart.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.