Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel VeelBoeken.


 

Joan Halifax - Als sterven dichtbij komt

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Joan Halifax - Als sterven dichtbij komt
Schrijver: Joan Halifax
Titel: Als sterven dichtbij komt
ISBN: 9789025959708
Uitgever: Ten Have
Bijzonderheid: 2dehands - Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 224 pagina's / Nederlands / 9789025959708
Prijs: € 44,95
Meer info In Sterven met aandacht presenteert Joan Halifax haar inzichten en praktische lessen over het sterven. Een inspiratiebron voor wie betrokken is bij de zorg voor stervenden, voor wie zelf de dood tegemoet gaat, of dieper inzicht wil krijgen in de omvormende kracht van het stervensproces.

De boeddhistische leraar Joan Halifax begeleidt al jaren stervende mensen. In dit boek beschrijft ze haar ervaringen en inzichten. Ze geeft lessen van stervende mensen en verzorgers door. Daarnaast biedt ze concrete hulp in de vorm van meditatieoefeningen, waarmee lezers zich kunnen bezinnen en voorbereiden op een dood zonder angst. Zo leren we hoe we anderen met compassie kunnen helpen, door het lijden en verzet om te buigen naar moed.

Joan Halifax is wereldberoemd geworden als pionier op het terrein van stervensbegeleiding, Zij stond aan de basis van een trainingsprogramma dat mensen helpt de dood met open ogen en moed tegemoet te zien.
Boek bekijken

VeelBoeken uit Alkmaar

zakelijk

Logo VeelBoeken

De verzendkosten bedragen: Binnen Nederland - Brievenbuspost €4,40 - Pakketpost €5,75 // Naar België - Pakketpost €7,50 // Uw bestelling wordt verzonden in een hoge kwaliteit bubbeltjesenvelop of in een hoge kwaliteit kartonnen doos om een goede verzending te realiseren // Het ophalen van boeken is mogelijk op afspraak na 19:00. Deze aanvraag kunt u via de mail indienen. // Voor verdere vragen of wanneer u uw boeken aan ons wilt verkopen kunt u contact opnemen via de mail.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.