Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Vrouwtje Twinkel.


 

Kowalski - Verlaag cholesterolgehalte in 8 weken / druk 1

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Kowalski - Verlaag cholesterolgehalte in 8 weken / druk 1
Schrijver: Kowalski
Titel: Verlaag cholesterolgehalte in 8 weken / druk 1
ISBN: 9789065903648
Uitgever: Reemst, Van
Bijzonderheid: 2002, paperback/Als nieuw
Prijs: € 12,12
€ 5,50
Meer info Een te hoge cholesterolspiegel van het bloed vormt een van de belangrijkste oorzaken van hart- en vaatziekten. Dit boek beschrijft een natuurlijke weg om die cholesterolspiegel te verlagen.

Verlaag uw cholesterolgehalte in 8 weken reikt een manier aan om op basis van smakelijke, gezonde voeding snel een einde te maken aan cholesterolproblemen -zonder gebruik van medicijnen en zonder ingrijpende aanpassingen van de persoonlijke levensstijl.

De kuur biedt een grote vermindering van de kans op een hartinfarct en schept de mogelijkheid bloeddruk en gewicht beter in de hand te houden. Het geeft richtlijnen voor een gezonder voedingspatroon waarbij toch - uit en thuis - heerlijk kan worden gegeten en men ook niet met een voortdurend hongergevoel door het leven hoeft.
Boek bekijken

Vrouwtje Twinkel

zakelijk

Vrouwtje Twinkel uit Leeuwarden

Logo Vrouwtje Twinkel

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.