Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Vrouwtje Twinkel.


 

Mipham, Sakyong - Running Buddha / je balans vinden met hardlopen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Mipham, Sakyong - Running Buddha / je balans vinden met hardlopen
Schrijver: Mipham, Sakyong
Titel: Running Buddha / je balans vinden met hardlopen
ISBN: 9789025905125
Uitgever: Have, Ten
Bijzonderheid: 2016, 200pp, paperback/Als nieuw
Prijs: € 7,77
€ 5,50
Meer info Samenvatting
Hardlopen is de perfecte manier om je gedachten even te verzetten en de stress van de dag van je af te lopen. Maar tijdens het hardlopen heb je alsnog de neiging om aan honderd andere dingen te denken dan het hardlopen zelf.
In Running Buddha van Sakyong Mipham leer je hardlopen met aandacht voor je adem, gedachten en gevoelens. Het trainen van je body en mind staat centraal. Hardlopen levert dan innerlijke stilte en intens geluk op. Minder praten, minder denken en meer lopen!
Voor iedereen die hardloopt of wil gaan hardlopen.

Sakyong Mipham is onder de jonge Tibetaanse lama’s zeer geliefd en gerespecteerd. Hij is opgegroeid in de VS en werd geschoold in de Tibetaans-boeddhistische religie, filosofie en meditatie. Als directeur van Shambhala International geeft hij over de hele wereld lezingen, cursussen en retraites.
Boek bekijken

Vrouwtje Twinkel

zakelijk

Vrouwtje Twinkel uit Leeuwarden

Logo Vrouwtje Twinkel

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.