Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Vrouwtje Twinkel.


 

Hoes, Isa - Gedichten die vrouwen aan het huilen maken PB / 61 vooraanstaande Nederlandse vrouwen over de poëzie die hen ontroert

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hoes, Isa - Gedichten die vrouwen aan het huilen maken PB / 61 vooraanstaande Nederlandse vrouwen over de poëzie die hen ontroert
Schrijver: Hoes, Isa
Titel: Gedichten die vrouwen aan het huilen maken PB / 61 vooraanstaande Nederlandse vrouwen over de poëzie die hen ontroert
ISBN: 9789044632217
Uitgever: Prometheus
Bijzonderheid: 2016, paperback/Nieuw
Prijs: € 9,99
€ 5,50
Meer info Samenvatting
Isa Hoes ging op zoek naar het meest dierbare gedicht van meer dan zestig toonaangevende Nederlandse en Vlaamse vrouwen. Zo ontdekte zij dat Aaf Brandt Corstius, Esther Verhoef, Sacha de Boer en vele andere vooraanstaande vrouwen een geheime liefde voor poëzie bezitten. In Gedichten die vrouwen aan het huilen maken vertellen schrijfsters, actrices, kunstenaressen en politica's over het gedicht dat hen telkens opnieuw raakt. Zo biedt deze verzameling een bijzonder en ontroerend inkijkje in de geest van vrouwen die ons huidige tijdsbeeld bepalen. Door haar persoonlijke ervaringen weet Isa Hoes als geen ander hoe ze ontroering overbrengt aan een groot publiek. Dit maakt dat deze bundel je raakt en niet meer loslaat. Isa Hoes (1967) is actrice en scenariste. In 2013 brak ze door als schrijfster met het boek Toen ik je zag, over haar leven met acteur Antonie Kamerling, die in 2010 overleed. Van dit boek werden inmiddels ruim 300.000 exemplaren verkocht. Met bijdragen van onder anderen Sonja Barend, Sacha de Boer, Aaf Brandt Corstius, Lola Brood, Daphne Bunskoek, Renate Dorrestein, Maryam Hassouni, Astrid Joosten, Myrthe van der Meer, Hadewych Minis, Liesbeth Staats, Marianne Thieme, Inez Weski en Eva van de Wijdeven.


Isa Hoes
Isa Hoes (1967) is actrice en schrijfster. Ze speelde onder meer in Goede tijden, slechte tijden, De gelukkige huisvrouw, Celblok H en Rozengeur & wodka lime. Haar eerste boek Toen ik je zag (2013) stond wekenlang op nummer 1 in de Bestseller 60 en er zijn meer dan 350.000 exemplaren van verkocht. Bij Boekerij publiceerde ze Je bent niet alleen, dat ze samen met haar zoon Merlijn Kamerling schreef.
Boek bekijken

Vrouwtje Twinkel

zakelijk

Vrouwtje Twinkel uit Leeuwarden

Logo Vrouwtje Twinkel

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.