Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Vrouwtje Twinkel.


 

Kuiper, Ben, Schuurman, Marloes - Het Diabetes Omkeren Methode Toetjesboek / 50 gezonde en diabetesvriendelijke vervangers voor alledaagse toetjes

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Kuiper, Ben, Schuurman, Marloes - Het Diabetes Omkeren Methode Toetjesboek / 50 gezonde en diabetesvriendelijke vervangers voor alledaagse toetjes
Schrijver: Kuiper, Ben, Schuurman, Marloes
Titel: Het Diabetes Omkeren Methode Toetjesboek / 50 gezonde en diabetesvriendelijke vervangers voor alledaagse toetjes
ISBN: 9789082903317
Uitgever: Online Gezondheid & Media BV
Bijzonderheid: 2018, 128pp, Gebonden/Als nieuw
Prijs: € 8,88
€ 5,50
Meer info Samenvatting
50 gezonde en diabetesvriendelijke vervangers voor alledaagse toetjes:

Het vinden van toetjes die gezond zijn is vrijwel onmogelijk. Al helemaal wanneer je diabetes type 2 hebt. Suiker, meel, chocolade en andere ongezonde producten zijn namelijk de eerste dingen waar je afscheid van moet nemen.

Dat maakt het erg lastig om toetjes te ontdekken die je diabetes niet verslechteren. Maar dat iets moeilijk is, betekent niet dat het onmogelijk is. Dit “Diabetes Omkeren Methode Toetjesboek” is daar het perfecte voorbeeld van.

In het toetjesboek kom je 50 diabetesvriendelijke toetjes tegen. Ze zullen je bloedsuikerspiegel niet verslechteren. In veel gevallen verbeteren de ingrediënten zelfs je bloedsuiker.

De hele dag door toetjes eten en vervolgens hopen je diabetes om te keren kan natuurlijk niet de bedoeling zijn. Wat dit boek wél mogelijk maakt, is om te genieten van lekkere toetjes zonder je gezondheid op het spel te hoeven zetten.

Voor elke zoetekauw zit er iets tussen.
Boek bekijken

Vrouwtje Twinkel

zakelijk

Vrouwtje Twinkel uit Leeuwarden

Logo Vrouwtje Twinkel

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.