Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel What's In Kringloop.


 

Diverse Auteurs - Zakboek Ziektebeelden Longziekten

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Diverse Auteurs - Zakboek Ziektebeelden Longziekten
Schrijver: Diverse Auteurs
Titel: Zakboek Ziektebeelden Longziekten
ISBN:
Uitgever: Bohn Stafleu van Loghum
Bijzonderheid: paperback
Prijs: € 18,00
Meer info Zakboek Ziektebeelden Longziekten

De ontwikkelingen in de medische wetenschap en de verpleegkunde gaan erg snel. Het is als verpleegkundige of praktijkondersteuner dan ook onmogelijk om volledig op de hoogte blijven van alle ins en outs op jouw vakgebied. Maar het is wel noodzakelijk om bij te blijven binnen je eigen deelspecialisatie.

De makers van het bekende Verpleegkundig Vademecum hebben daarom nu een reeks zakboeken ontwikkeld met een medisch én verpleegkundig deel: Zakboeken Ziektebeelden. Handzame boekjes met praktische informatie over de belangrijkste ziektebeelden in jouw werkveld. De zakboeken hebben een overzichtelijke medicatietabel en zijn goed leesbaar. Alle informatie is bovendien snel en gemakkelijk te vinden, omdat alle ziektebeelden volgens hetzelfde stramien zijn beschreven: ziektedefinitie, oorzaak, verschijnselen, diagnostiek, behandeling, complicaties en prognose.

isbn 978 90 313 6460 2
2009
Boek bekijken

What's In Kringloop

zakelijk

What's In Kringloop uit Groningen

Heeft u Gmail, hou er dan rekening mee, dat mail van boekwinkeltjes, regelmatig in de spam box geplaatst word. Heeft u een boek besteld, en binnen 3 dagen, nog geen bericht in uw inbox, controleer dan uw spambox.
Verzending is via Postnl, in principe huisadres. Ophalen is mogelijk, u kunt dan tevens onze 2 boekenkamers bezoeken, waar de boeken staan die NIET op boekwinkeltjes staan. O.A. een redelijk antiquarisch aanbod, en een aparte afdeling Nederlandse auteurs.
Maandag t/m Zaterdag 10 tot 17.30 uur.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.