Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel WTG Boeken.


 

Reinink, Maarten - Dagboek voor New York

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Reinink, Maarten - Dagboek voor New York
Schrijver: Reinink, Maarten
Titel: Dagboek voor New York
ISBN: 9789068682816
Uitgever: Bussum: Thoth
Bijzonderheid: 2001, Gebonden, rechte rug, nette staat. Vlekje op de achterkant. Verzending in overleg. Ophalen in IJmuiden is ook mogelijk.
Prijs: € 4,50
€ 7,00
Meer info In de laatste maanden van de Tweede Wereldoorlog schreef Maarten Reinink (1928-1974) dagelijks brieven aan de naar Amerika gevluchte Fredy van der Rijn, voor de oorlog zijn klasgenootje. Hij wilde haar dit brievendagboek na de bevrijding opsturen. Om onbekende redenen heeft hij dit nooit gedaan. Pas onlangs heeft Fredy, die nog altijd in Amerika woont, de brieven gelezen.
Dit dagboek is een niet alleen roerend, maar ook spannend relaas. De oorlog, eerst een bron van bizarre verhalen en jongensachtige opwinding bij een verborgen radio, blijkt een realiteit die steeds bruter in het 'gewone' leven ingrijpt.
Maartens getuigenis is uniek in zijn soort omdat hij zich ervan bewust was dat hij aan Fredy alles precies moest uitleggen.
Dagboekw voor New York toont de werkelijkheid van de dramatische maanden van de hongerwinter in West-Nederland, gezien door de ogen van een begaafde scholier.
Boek bekijken

WTG Boeken uit Ijmuiden

particulier

Logo WTG Boeken

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.