Alle boeken van Aquilabooks uit Den Haag

Aquilabooks heeft in totaal 26011 boeken

Logo Aquilabooks VERZENDING naar huisadres of afhaalpunt via PostNL of DPD. WINKEL: VONDELSTRAAT 49; 2513 EP Den Haag; open do - za 10:00 - 17:00 [06-14485707] N.B. VRIJDAG 18 maart om 16:00 gesloten!

Er worden maximaal 10000 titles weergegeven.Gesorteerd op:

| Pagina : 1 ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... 200 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Bestelling
Pandora's Star Hamilton, Peter F. Pandora's Star New York Del Rey Books March 2004 hard back dustj. 758 pp € 12.00 Aquilabooks
Pandorabüchsen der Wissensc... Thürkauf, Max Pandorabüchsen der Wissenschaft. Das Geschäft mit dem Energiehunger Freiburg Die Kommenden 1973 soft cover 116 pp € 5.00 Aquilabooks
Pandora, ein Festspiel Goethe, C. Nypels Pandora, ein Festspiel Maastricht Nypels 1929 ing 47 pp [printed in red/black] rugje verkleurd; verder gaaf; dit is nr. 95 [120] € 50.00 Aquilabooks
Pandangan barat terhadap li... Beck, H.L., N.J.G. Kaptein Pandangan barat terhadap literatur, hukum, filosofi, teologi dan msitik tradisi Islam Inis Jakarta 1988 stiff wrps.164 pp € 5.00 Aquilabooks
Panda en olieboertjes / Pan... Toonder, Marten Panda en olieboertjes / Panda en de Meester-Beschaver Skarabee Panda deel 1 pbk. 144 pp € 3.00 Aquilabooks
Panda en de Meester Schurk ... Toonder, Marten Panda en de Meester Schurk / Panda en de Meester Buikspreker / Panda en de Oliemagnaat Skarabee Panda deel 3 pbk. 180 pp € 3.00 Aquilabooks
Panda en de gouden bijl Toonder, Marten Panda en de gouden bijl Hazerswoude-Dorp Uitgeverij Panda 1980 pbk. 80 pp € 4.00 Aquilabooks
Panathenäische Preisamphoren Frel, Jirí Panathenäische Preisamphoren Athen Esperos Verlag 1973 soft cover stpld. 32 pp € 3.00 Aquilabooks
Panamarenko.National Galeri... Grisebach, Lucius / Paul Hefting Panamarenko.National Galerie Berlin - Rijksmuseum Kröller-Müller - Paleis voor de Schone Kunsten Brussel 1978 Berlin National Galerie 1978 soft cover [vouw in omslag] 245 pp € 5.00 Aquilabooks
Pan Europa of Europa in de pan Kuyle Albert & Magda, Karel Thole [illustr.] Pan Europa of Europa in de pan Het Spectrum Utrecht [1938] ing. 103 pp met omslag € 3.00 Aquilabooks
PAN Amsterdam. De eigentijd... Roijen, Willem van [voorwoord] PAN Amsterdam. De eigentijdse kunst- en antiekbeurs 2010 PAN Amsterdam 2010 ing. 317 pp € 4.00 Aquilabooks
pAn Amsterdam 1999 Hammacher - van den Brande, Renilde pAn Amsterdam 1999 TEFAF `s-Hertogenbosch 1999 ing. 287 pp € 5.00 Aquilabooks
Památky prazského ghetta Dolezal, Jiri Památky prazského ghetta Praha Olympia 1969 hard back 154 photogr. € 4.00 Aquilabooks
Pamfletten van een dichter Rendra / A. Teeuw [vert. en inleiding] Pamfletten van een dichter 's-Gravenhage Thomas & Eras 1979 ing. 91 pp € 3.00 Aquilabooks
Pamfletten. Engelsch-Hollan... Tenhaeff, N.B. Pamfletten. Engelsch-Hollandsche waardeering in de 17e eeuw. Een parallel tot moderne oorlogslitteratuur Oosthoek Utrecht 1917 ing. [rugje verstvigd met tape; licht roest ] 42 pp € 4.00 Aquilabooks
Paläontologie und Phylogeni... Huene, Friedrich R. Freiherr von Paläontologie und Phylogenie der niederen Tetrapoden; Nachträge und Ergänzungen Fischer Jena 1959 soft cover 58 pp € 5.00 Aquilabooks
Paläontologie, Entwicklungs... Schindewolf, Otto H. Paläontologie, Entwicklungslehre und Genetik. Kritik und Synthese Borntraeger Berling 1936 wrps. backstr. + last wrp. gone; inside good; 108 pp mit 34 Textfiguren € 7.00 Aquilabooks
Paläobiologie der Pflanzen Mägdefrau, Dr. Karl Paläobiologie der Pflanzen FischerJena, 1953 2. Auflage hard back half cloth X-438 pp ill. € 9.00 Aquilabooks
Brand,Anton - Palmslag Brand,Anton Palmslag Meulenhoff Adam 1983 pbk. € 3.00 Aquilabooks
Palmerston Judd, Denis, A.J.P. Taylor [introduction] Palmerston London, Weidenfeld & Nicolson 1975 hard cover viii-165 pp € 5.00 Aquilabooks
Palmen en andere grote kame... Manke, E. Palmen en andere grote kamerplanten / druk 1 Kosmos Uitgevers 2007, Paperback / softback, € 3.00 Aquilabooks
Palimpsest, a memoir Vidal, Gore Palimpsest, a memoir New York Random House 1995 hard cover dustj. [price clipped] 335-[4] pp [mint] € 15.00 Aquilabooks
Paletijnen, Palestina! Alphen, Oscar van Paletijnen, Palestina! Novib Van Gennep Adam 1982 ing. A4 120 pp [rug geschaafd] € 4.00 Aquilabooks
Palet van Middelnederlandse... Draak, Maartje [inleiding en toelichting] Palet van Middelnederlandse Epiek Zwolle Tjeenk Willink 1963 [Zwolse herdrukken] ing. 228 pp € 3.00 Aquilabooks
Palestine Royal Commission ... Peel, Commission Palestine Royal Commission Report July 1937 London HM Stationery Office 1937 soft cover [last wrp. missing] xii-404 pp fold. col. map. [tape rest on backstrip] € 9.00 Aquilabooks
Palestine Plays Housman, Laurence Palestine Plays Jonathan Cape London 1 ed. 1934 hard cover dustj. [sl. dam. chaf.] 146 pp € 9.00 Aquilabooks
Palestine or Israel. The un... Kimche, Jon Palestine or Israel. The untold story of why we failed 1917 - 1923: 1967 - 1973 Secker&Warburg London 1973 hard cover dustj. 360 pp € 12.00 Aquilabooks
Palestina op de tweesprong Faragó, László / E. Straat [vert.] Palestina op de tweesprong Amsterdam Nederlandsche Keurboekerij 1937 2e druk geb. grof linnen [ watervlek op rug] 330 pp € 4.00 Aquilabooks
Palestina in het brandpunt Hadawi, Sami; Yusif A. Sayigh [red.] Palestina in het brandpunt Beirut Palestine Research Center 1972 soft cover 130 pp 7 kaarten € 6.00 Aquilabooks
Paleolithic artefacts from ... Haaren, H.M.E. e.v.a. Paleolithic artefacts from Limburg; [in Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek jaargang 18, 1968 's-Gravenhage Staatsuitgeverij 1968 ing. 272 pp -LXXVIII pp foto's [roest op snede] € 5.00 Aquilabooks
Paleis Noordeinde en zijn b... Schenk, M.G. en J.B.Th. Spaan Paleis Noordeinde en zijn bewoners De Boekerij Baarn geb. obl. 95 pp € 4.00 Aquilabooks
Palacios y Museos del Patri... Simon, Conrado Morterero [ed.] Florentino Perz-Embid [prologue] Palacios y Museos del Patrimonio Nacional Patrimonio Nacional Madrid 1970 hard cover reen cloth dustj. XV-550 pp ill. [with text books in english & in french] € 12.00 Aquilabooks
Paintings from England. Wil... Brenninkmeyer-de Rooij, Beatrijs, Ben Broos Paintings from England. William III and the Royal Collections Mauritshuis/Sdu The Hague 1988 soft cover 128 pp € 7.00 Aquilabooks
Painting: Some Basic Princi... Gore, Frederick Painting: Some Basic Principles London Studio Vista 1965 soft cover 95 pp € 4.00 Aquilabooks
Painting of ancient Pskov Ovchinnikov, A. , N. Kishilov Painting of ancient Pskov Goznak Moscow 1971 hard cover in slipcase 18-50-[22] pp ill. [in russian] € 10.00 Aquilabooks
Painting in Europe 800 to 1200 Dodwell, C.R. Painting in Europe 800 to 1200 London Penguin Books 1971 [The Pelican History of Art] hard back red cloth xxviii - 261 pp 240 photgr. € 8.00 Aquilabooks
Painting at Court [The wrig... Levey, Michael Painting at Court [The wrightsman Lectures V] New York University Press 1971 hard cover dustj. 228 pp € 8.00 Aquilabooks
Painted Fans of Japan. Fift... Chiba, Reiko Painted Fans of Japan. Fifteen Noh-Drama Masterpieces Rutland Charles E. Tuttle 1978 hard back 41 pp [fan shaped book] € 8.00 Aquilabooks
Pahlavi Texts Part 1- 5 [Sa... Müller, F. Max [ed.] / E.W. West [transl.] Pahlavi Texts Part 1- 5 [Sacred Books of the East Vol. 5, 18, 24, 37, 47] Delhi Motilal Banarsidass 1987 hard cover lxxiv-438 / xxx-484 / xlviii-376 / xlviii-504 / xlvii-186 pp € 75.00 Aquilabooks
Pague - lesser town. The to... Horyna, Mojmir; Jan Reich [photogr.] Pague - lesser town. The town below the castle Praha Petit Publ. 1993 soft cover 31 - 45 pp € 3.00 Aquilabooks
Pages of peace from Dartmoo... Chase, Beatrice Pages of peace from Dartmoor with six illustrations [bl/w. phot.] London Longmans, Green & Co. 1920 hard cover dec. cloth [back discold. some light foxing] vii-183 pp € 9.00 Aquilabooks
Pages Glorieuses/ Days of h... Derso & Kelen Pages Glorieuses/ Days of hope and glory Albert Grandchamp Annemess (Haute-Svoie) 1932 XXXII plts. loose as issued wrps. box; 1 of 400 € 45.00 Aquilabooks
Pageant-master of the Repub... Dowd, David Lloyd Pageant-master of the Republic. Jacques-Louis David and the French Revolution Lincoln Univ. of Nebraska Press1948 hard back ex libr. stamps xvi-205 pp € 35.00 Aquilabooks
Pageant  of Japanese Art Vo... Ooka, Minoru & Osamu Mori Pageant of Japanese Art Vol. 6 Architecture and gardens Tokyo Toto Bunka 1954 folio hard cover dustj. 50 plts. [withseperate list of phot.] 127 pp [ € 22.00 Aquilabooks
Lancaster, G.B. - Pageant Lancaster, G.B. Pageant New York The Century 1933 1 ed. hard back 415 pp € 7.00 Aquilabooks
Pagan words and christian m... North, Richard Pagan words and christian meanings Amsterdam - Atlanta [GA] Rodopi 1991 soft cover [10]-198 pp; Costerus New Series 81 € 28.00 Aquilabooks
Ross, Anne - Pagan Celtic Britain Ross, Anne Pagan Celtic Britain London CARDINAL 1974 pbk 540 pp [cover chafed /folds] € 4.00 Aquilabooks
Padre Pio's Words of Hope Pio, Pabre / Eileen Dunn Bertanzetti [ed.] Padre Pio's Words of Hope Huntingto [Indiana] Our Sunday Visitor 1999 1999, 190 pp, paperback € 4.00 Aquilabooks
PADI.COM Open Water Diver M... Shreevves, Karl PADI.COM Open Water Diver Manual Dutch version [version 2.5 ( Rev 04/05)] PADI Euurope 2005 soft coover 260 pp [bijgevoegd Recreational Dive Planner geniet 36 pp + plastic kaart Product No. 60... € 5.00 Aquilabooks
Paddestoelenboek deel II Cool, Cath. en H.A.A.van der Lek Paddestoelenboek deel II Amsterdam W. Versluys 1935 geb. gedec. linnen VIII-296 pp € 4.00 Aquilabooks

| Pagina : 1 ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... 200 |