Alle boeken van Aquilabooks uit Den Haag

Aquilabooks heeft in totaal 26169 boeken

Logo Aquilabooks VERZENDING naar huisadres of afhaalpunt via PostNL of DPD. WINKEL: VONDELSTRAAT 49; 2513 EP Den Haag; open do - za 10:00 - 17:00 [06-14485707] N.B. ZATERDAG 18 december gesloten!

Er worden maximaal 10000 titles weergegeven.Gesorteerd op:

| Pagina : 1 ... 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 ... 200 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Bestelling
Palestine Royal Commission ... Peel, Commission Palestine Royal Commission Report July 1937 London HM Stationery Office 1937 soft cover [last wrp. missing] xii-404 pp fold. col. map. [tape rest on backstrip] € 9.00 Aquilabooks
Palestine Plays Housman, Laurence Palestine Plays Jonathan Cape London 1 ed. 1934 hard cover dustj. [sl. dam. chaf.] 146 pp € 9.00 Aquilabooks
Palestine or Israel. The un... Kimche, Jon Palestine or Israel. The untold story of why we failed 1917 - 1923: 1967 - 1973 SeckerWarburg London 1973 hard cover dustj. 360 pp € 12.00 Aquilabooks
Palestina op de tweesprong Faragó, László / E. Straat [vert.] Palestina op de tweesprong Amsterdam Nederlandsche Keurboekerij 1937 2e druk geb. grof linnen [ watervlek op rug] 330 pp € 4.00 Aquilabooks
Palestina in het brandpunt Hadawi, Sami; Yusif A. Sayigh [red.] Palestina in het brandpunt Beirut Palestine Research Center 1972 soft cover 130 pp 7 kaarten € 6.00 Aquilabooks
Paleolithic artefacts from ... Haaren, H.M.E. e.v.a. Paleolithic artefacts from Limburg; [in Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek jaargang 18, 1968 's-Gravenhage Staatsuitgeverij 1968 ing. 272 pp -LXXVIII pp foto's [roest op snede] € 5.00 Aquilabooks
Paleis Noordeinde en zijn b... Schenk, M.G. en J.B.Th. Spaan Paleis Noordeinde en zijn bewoners De Boekerij Baarn geb. obl. 95 pp € 4.00 Aquilabooks
Palacios y Museos del Patri... Simon, Conrado Morterero [ed.] Florentino Perz-Embid [prologue] Palacios y Museos del Patrimonio Nacional Patrimonio Nacional Madrid 1970 hard cover reen cloth dustj. XV-550 pp ill. [with text books in english in french] € 12.00 Aquilabooks
Paintings from England. Wil... Brenninkmeyer-de Rooij, Beatrijs, Ben Broos Paintings from England. William III and the Royal Collections Mauritshuis/Sdu The Hague 1988 soft cover 128 pp € 7.00 Aquilabooks
Painting: Some Basic Princi... Gore, Frederick Painting: Some Basic Principles London Studio Vista 1965 soft cover 95 pp € 4.00 Aquilabooks
Painting of ancient Pskov Ovchinnikov, A. , N. Kishilov Painting of ancient Pskov Goznak Moscow 1971 hard cover in slipcase 18-50-[22] pp ill. [in russian] € 10.00 Aquilabooks
Painting in Europe 800 to 1200 Dodwell, C.R. Painting in Europe 800 to 1200 London Penguin Books 1971 [The Pelican History of Art] hard back red cloth xxviii - 261 pp 240 photgr. € 8.00 Aquilabooks
Painting at Court [The wrig... Levey, Michael Painting at Court [The wrightsman Lectures V] New York University Press 1971 hard cover dustj. 228 pp € 8.00 Aquilabooks
Painted Fans of Japan. Fift... Chiba, Reiko Painted Fans of Japan. Fifteen Noh-Drama Masterpieces Rutland Charles E. Tuttle 1978 hard back 41 pp [fan shaped book] € 8.00 Aquilabooks
Pague - lesser town. The to... Horyna, Mojmir; Jan Reich [photogr.] Pague - lesser town. The town below the castle Praha Petit Publ. 1993 soft cover 31 - 45 pp € 3.00 Aquilabooks
Pages of peace from Dartmoo... Chase, Beatrice Pages of peace from Dartmoor with six illustrations [bl/w. phot.] London Longmans, Green Co. 1920 hard cover dec. cloth [back discold. some light foxing] vii-183 pp € 9.00 Aquilabooks
Pages Glorieuses/ Days of h... Derso Kelen Pages Glorieuses/ Days of hope and glory Albert Grandchamp Annemess (Haute-Svoie) 1932 XXXII plts. loose as issued wrps. box; 1 of 400 € 45.00 Aquilabooks
Pageant-master of the Repub... Dowd, David Lloyd Pageant-master of the Republic. Jacques-Louis David and the French Revolution Lincoln Univ. of Nebraska Press1948 hard back ex libr. stamps xvi-205 pp € 35.00 Aquilabooks
Pageant  of Japanese Art Vo... Ooka, Minoru Osamu Mori Pageant of Japanese Art Vol. 6 Architecture and gardens Tokyo Toto Bunka 1954 folio hard cover dustj. 50 plts. [withseperate list of phot.] 127 pp [ € 22.00 Aquilabooks
Lancaster, G.B. - Pageant Lancaster, G.B. Pageant New York The Century 1933 1 ed. hard back 415 pp € 7.00 Aquilabooks
Pagan words and christian m... North, Richard Pagan words and christian meanings Amsterdam - Atlanta [GA] Rodopi 1991 soft cover [10]-198 pp; Costerus New Series 81 € 28.00 Aquilabooks
Ross, Anne - Pagan Celtic Britain Ross, Anne Pagan Celtic Britain London CARDINAL 1974 pbk 540 pp [cover chafed /folds] € 4.00 Aquilabooks
Padre Pio's Words of Hope Pio, Pabre / Eileen Dunn Bertanzetti [ed.] Padre Pio's Words of Hope Huntingto [Indiana] Our Sunday Visitor 1999 1999, 190 pp, paperback € 4.00 Aquilabooks
PADI.COM Open Water Diver M... Shreevves, Karl PADI.COM Open Water Diver Manual Dutch version [version 2.5 ( Rev 04/05)] PADI Euurope 2005 soft coover 260 pp [bijgevoegd Recreational Dive Planner geniet 36 pp + plastic kaart Product No. 60... € 5.00 Aquilabooks
Paddestoelenboek deel II Cool, Cath. en H.A.A.van der Lek Paddestoelenboek deel II Amsterdam W. Versluys 1935 geb. gedec. linnen VIII-296 pp € 4.00 Aquilabooks
Paddestoelen tooneelspel in... Schürmann, Willem Paddestoelen tooneelspel in 4 bedrijven Amsterdam Wereldbibliotheek 2e dr. geb. karton 86 pp € 2.00 Aquilabooks
Paddestoelen [en schimmels] Vries, G.A. de Paddestoelen [en schimmels] Thieme Zutphen [1955] geb. 174 pp € 5.00 Aquilabooks
Paddestoelen. De voornaamst... Meijer, P. Paddestoelen. De voornaamste eetbare en de gevaarlijke giftige soorten Amsterdam Kosmos 1976 ing. 76 pp € 3.00 Aquilabooks
Tosco, Uberto - Paddestoelen Tosco, Uberto Paddestoelen Den Haag Gaade Gebonden met omslag 128 pp € 3.00 Aquilabooks
Pacific Horizons. The explo... Lloyd, Christopher Pacific Horizons. The explorations of the Pacific before Captain Cook Allen Unwin London 1946 hard cover [plasticized] 188 pp; some browning on first pp € 4.00 Aquilabooks
Kemp, Pierre - Pacific Kemp, Pierre Pacific Utrecht Bruna 1946 geb. half linnen 28-[2] pp oplage 300 exx. niet genummerd € 12.00 Aquilabooks
Pacal's Portal to Paradise ... Kearsley, Graeme R. Pacal's Portal to Paradise at Palenque. The Iconography of India at Palenque and Copan London Yelsraek 2002 soft cover 175 pp € 7.00 Aquilabooks
Pablo Picasso Rodenburg, Caroline Pablo Picasso De Jonge Hond / Gemeentemuseum 2011 72pp, Paperback / softback € 6.00 Aquilabooks
Hendrix, P. - pAASNACHT Hendrix, P. pAASNACHT Trio `s-Gravehage 1954 geniet 11 pp; € 3.00 Aquilabooks
Mazière, Francis - Paaseiland Mazière, Francis Paaseiland Baarn Wereldvenster 1967 pbk. 1789 pp € 4.00 Aquilabooks
Paarden zijn ook varkens Heulendonk, Guido van Paarden zijn ook varkens AP Amsterdam pbk. 175 pp € 4.00 Aquilabooks
Paarden van Schelven Brouwer, Rein Paarden van Schelven Den Haag Leopold 1951 1e druk geb. met omslag 190 pp € 5.00 Aquilabooks
Paardebenen / een boek over... Offereins, Evert Paardebenen / een boek over beenproblemen bij paarden Bilthoven EquiCare 1994 geb. omslag 183 pp [geïllustreerd] € 5.00 Aquilabooks
Paard bijt hond. Naar het b... Pauka, Tom Paard bijt hond. Naar het beter voorspellen en beïnvloeden van effecten van publiciteit SDU Den Haag 1991 pbk. 174 pp € 6.00 Aquilabooks
Paa-Nitrophenylisocyanaat a... Hoogstraten, C.W. Paa-Nitrophenylisocyanaat als Reagens op Alcoholen en Amino-Verbindingen [proefschrift R.U. Leiden 1931] Leiden Eduard IJdo 1931 ing. XI-132 pp + stellingen € 9.00 Aquilabooks
Pa keda corda: Refleho di b... Romondt, Alice van Pa keda corda: Refleho di bida di Padu del Caribe, un gran arkitekto cultural / Padu Lampe Oranjestad Charuba 2009 geniet 32 pp € 4.00 Aquilabooks
Oz Clarke s wijnatlas / de ... Clarke, O. Oz Clarke s wijnatlas / de wijngebieden, wijngaarden en wijnen van de wereld Culinaire Boekerij 2002 tweede geheel herziene uitgave Gebonden, omslag 336 pp als nieuw € 12.00 Aquilabooks
Oxford University Press, ee... Ekkart, R. Oxford University Press, een universitaire pers en haar rol in de verspreiding der wetenschap 1478 -1978 Meermanno `s-Gravenhage 1978 geniet 23 pp € 4.00 Aquilabooks
Oxford University Museum. I... Haward, Birkin / Martin Charles [photography] Oxford University Museum. Its architecture and art Oxford University Museum 1991 stpld 28 pp € 5.00 Aquilabooks
Oxford Shakespeare Concorda... Shakespeare in T.H. Howard-Hill Oxford Shakespeare Concordances: Coriolanus Oxford Clarendon Press London 1972 hard cover dustj. xii-375 pp € 5.00 Aquilabooks
Oxford as it was and as it is Hobhouse, Christophe Oxford as it was and as it is Batsford London 4. ed. 1948 hard cover X-120 pp ill. some foxing € 9.00 Aquilabooks
Overzichtkaart van Ned. Oos... Dumont, C.F.H. Overzichtkaart van Ned. Oost-Indië [bijlage bij Aardrijkskundig Woordenboek van Nederlandsch Oost-Indië Rotterdam 1917 gevouwen kaart afm. 49 x 64 cm € 10.00 Aquilabooks
Overzicht van Nederlandsche... Geurts, Paul Overzicht van Nederlandsche Politieke Geschriften tot in de eeste helft der 17e eeuw Maastricht van Aelst 1942 [proefschrift R.K. Univ. Nijmegen 1942] ing. XI-210 pp met de stellingen € 9.00 Aquilabooks
Overzicht van het archief v... Jong, R.C. de Overzicht van het archief van de Nederlands-Zuidafrikaanse Vereniging NZAV, Amsterdam [1983-1984] 2 dln, gelijmd, 169 + 130 pp. (registers) € 15.00 Aquilabooks
Overzicht van den inhoud en... Charivarius Overzicht van den inhoud en tekst der zangen van "De Storm". Fantastisch spel in vijf bedrijven, met proloog, zang en ballet [Shakespeare's Tempest losbandig bewerkt geniet 16 pp € 5.00 Aquilabooks

| Pagina : 1 ... 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 ... 200 |